איך לעשות את השימי בריקודי בטן

חלקם בעבודתם עם הבטן לתת נדנוד מרוכז ואחריו שני סטים של שימי פשוטים.

ישנן שתי דרכים לעשות שימי – שימי רגיל והשימי הוקי קוקי סטפ. כדי לעשות שימי פשוט, הרקדן חייב:

א. פעלו בהתלהבות (או הגזימו בהתרגשות או בהעמדת פנים).

ב. תן לזרוע אחת לנוח היטב על מותניה או צווארה, תוך אחיזה קלה ברגלה הימנית לפחות עשרה סנטימטרים מתחת לברך בידה השמאלית; לשמור על פרקי כף היד ישרות; לכופף אבל לא לכופף אצבעות; להתיר אך לא להושיט אצבעות. ג. הרפי את הירכיים, הרם מעט מהרצפה ודחוף את אזור הנרתיק קדימה מבלי לשנות את המיקום של גפיים אחרות.

ד.בשיא המאמץ, שחרר שרירים מכווצים במפרק בין פרק כף יד אחד למרפק אחד; ציין תנועות חיצוניות קיצוניות מנקודת מבטו של המבצע כפי שמוצג בחצים [101-111]

דירות דיסקרטיות בקריות מעסה חדשה בקריות לטיפול שלא תשכח מהר בדירה דיסקרטית אתה והיא אתה והיא, הם היחידים. אין הפתעות או אנשים אחרים שיקחו את … ***-*******. הוסף למועדפים.

אם אתה חדש בתחום ריקודי בטן, תמיד יש מהלכים שאולי תרצה לשלוט בהם. השימי הוא מהלך נפוץ שיכול להיראות מרתיע בגלל כמה קשה הוא עשוי להיראות וכמה מעט הדרכה יש כיצד לעשות זאת.

במאמר זה נעבור על השימי צעד אחר צעד וכן נספק חימום לגוף מלא ושישה מהלכים חיוניים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוכנים לשיממי הראשון שלכם!

הכי הכי בקריות !!! ********** חיפה קריות פצצה מטריפה בחיפה ********** קריות עיסוי מיוחד בקריות ********** חיפה ישראלית בחיפה ***-***-**** קריות פצצה חדשה בקריות לא זמינה כעט קריות טיפול פרטי בקריות לא זמינה כעט קריות ויקה מקסימה בקריות לא זמינה כעט חיפה אליסה חדשה בחיפה קריות לא זמינה כעט חיפה אירוח מושלם בקריית חיים לא זמינה כעט חיפה

לאחר כל קטע, אנא אל תהסס לספק עובדה מעניינת או טיפ מניסיונך בהוראה והסתובבות עם רקדניות בטן מתחילות!

הייתה פעם אחת שהראיתי לתלמיד שלי את הווריאציה שלי לבוגי והיא חשבה שזה דבר כל כך מגניב!

מחפשים דירות דיסקרטיות בנשר והצפון? הגעתם למקום הנכון! נערות ליווי בקריות והצפון עם תמונות אמיתיות צעירות ואיכותיות להזמנה לביתך או למלון.

שימי ריקודי בטן הוא דרך ממש מהנה להניע את הגוף שלך. הנה 5 שלבים ללמוד במהירות את השימי הקשה ביותר בריקוד בטן- שימי הנחש

1. לנשום ולהתחיל לדמיין אריגה כמו לשון של נחש

2. הנח את שתי הידיים לצדך

3. התנדנדו לאט, והעלו את כפות הידיים למעלה כדי לברך חבר (כמו ב”היי!”) כשאתם רוכנים מצד אחד לצד השני כאילו עוברים לחיצה הדוקה מאוד.

4. Sliiiiide פתוח Hiii- iiiiii! צא לאחור לצד עצמך כדי שיצרת צורת L או אלכסונית O עם פלג הגוף העליון שלך, ואז סובב את הידיים שלך ומחא כפיים יחד כמו בקבוק קטשופ ענק בלחץ

5. החלק שוב לפתיחה (עבור הרוכסן) ואז צעד קדימה על אותה רגל עבור “טיק!” ריקודי בטן shimMy WAHHHHhh!

Register

Have an account?