סטודיו לריקוד מרגרה

נערות ליווי באילת תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אריאנה ***-******* הודעת WhatsApp אילת נערות ליווי צעירות באילת ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אנאבל ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אנג’ליק ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות דיאנה ***-******* הודעת WhatsApp

סטודיו לריקוד מרגרה אהוב על קהילת הריקודים בוולינגטון כבר יותר מ-34 שנים, ומתמחה בג’אז, סטפס ובלט.

כאן תוכלו למצוא מגוון עצום של דירות דיסקרטיות באילת, הטומנות בחובן מגוון יפיפיות אקזוטיות, עדינות, בלונדיניות ושחורות המציעות אירוח דיסקרטי באילת.

הסטודיו הוקם על ידי הבמאים מריה אראוג’ו ורנה מרגרה עוד בשנת 1981 על מסירותו לא רק להוראת הריקודים אלא גם להופעה של תלמידיהם המוכשרים.

לצד המחויבות שלהם לתלמידיהם, הסטודיו לריקוד מרגרה נותן עדיפות גבוהה לשימור ושמירה על אומנות הריקוד בחיים.

נערות ליווי באילת מספקות שירותים ברמה גבוהה, מה שמבטיח שהחוויה שלך תהיה בלתי נשכחת. מאירוח יוקרתי ועד למועדוני לילה אקסקלוסיביים, המלווים האלה מציעים את כל מה שאתה צריך לבילוי לילי בלתי נשכח.

הסטודיו מציע שיעורים שבועיים לבני 2½-18 וכן שיעורי מבוגרים כמו יוגה, טנגו, סטרץ’ וטון (מגיל 18+), כולל שיעורי ריקוד לינדי הופ סווינג בכל יום רביעי בערב בשעה 19:00.

סטודיו לריקוד מרגרה הוקם בשנת 1993 על ידי סלמה מרגרה וכולל רמות שונות של אימון ריקוד. מטרת הסטודיו היא “אנו פועלים ליצירת רקדנים אמנותיים, בעלי אקספרסיביות ואנו שואפים להופיע בחן, אלגנטיות, יופי ויושרה”.

ריקוד יכול להעצים את הפרט והחברה כאחד. עבור Margara Dance Studio, המטרה שלהם היא די פשוטה: הם רוצים שאנשים ירגישו טוב כשהם רוקדים על ידי יצירת סביבה מכבדת שדואגת יותר ליצירתיות מאשר לשלמות.

גליה מרגרה נולדה במצרים ב-22 באוקטובר 1953. את לימודיה החלה בגיל שנתיים וחצי בבית ספר קטן לבלט, נערות ליווי באילת שם למדה ריקוד ונגינת פסנתר.

בנות צעירות ואיכותיות מחכות לכם בחיפה בצ’ק פוסט למפגש פרטי וחושני באווירה מפנקת! שירותי ליווי בצפון ועוד הרבה הפתעיות. ***-*******. חיפה. פרמיום. צעירה פרטית לפינוקים. נערות לוהטות בפתח תקווה …

לאחר מכן היא המשיכה את לימודיה בבית הספר ג’ויה ברנשטיין, ואחיה הצטרף לאנסמבל מחול מבוסס כדי להמשיך את תשוקתו לכימיה וקרא לגליה כמחליפו. גליה למדה שם ריקוד כעשר שנים, לפני שהחלה שיעורים פרטיים אצל גופרודיס במילי, שהיה אחד המורים הטובים לבלט באותה תקופה.

השיעורים הפרטיים היו נמשכים שעות מדי יום כשהתברר שלגליה יש פוטנציאל וכישרון עצום. גליאנה שילבה את כל מה שלמדה משיעורים פרטיים עם לימודים בבתי ספר כדי לספק לתלמידים בסטודיו לריקוד מרגרה תוכנית לימודים עשירה המשלימה ומתקדמת הן באמנויות התיאטרון הקלאסיות והן באמנויות התיאטרון העכשוויות ברחבי העולם.

Register

Have an account?